GRUPY PRZEDSZKOLNE

W Akademii Przedszkolaka istnieje podział na grupy wiekowe. Każda grupa ma własną salę z łazienką, dostosowaną do wieku, czyli potrzeb edukacyjnych i rozwojowych. Opiekę w każdej grupie sprawują dwie wychowawczynie.

W roku szkolnym 2019/2020 funkcjonuje 5 grup wiekowych.

Trzylatki.
Do tej grupy przyjmujemy dzieci od 2,5 do 3 lat. W bieżącym roku są to Mrówki. Sala dzieci trzyletnich znajduje się na parterze przedszkola.

Czterolatki.
To grupa równolatków. Rocznik 2015. W bieżącym roku szkolnym są to Kangurki i Tygryski.  Sala Kangurków znajduje się na parterze, natomiast sala Tygrysków na I piętrze placówki.

Pięciolatki.
To nasze Pszczółki, nazywane dumnie starszakami. Rocznik 2014. Jak na starszaków przystało ich sala mieści się na I piętrze.

Sześciolatki.
To grupa zerówkowa, a dokładniej grupa Rybek. Rocznik 2013, który od września 2020 r. pójdzie do szkoły. Sale najstarszych grup mieszczą się na I piętrze.