DLACZEGO MY

W tym miejscu powinniśmy napisać jak bardzo dobre jest nasze przedszkole, bo dla nas najlepsze. Powinniśmy dodać, że posiadamy przestronne i odpowiednio wyposażone sale dydaktyczne, dużą szatnię, oddzielną jadalnię i salę gimnastyczną ze ścianką wspinaczkową, basenem kulkowym, trampoliną, itp. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż zapewniamy wszechstronny rozwój dziecka, realizując nie tylko podstawę programową, ale również programy autorskie. Powinniśmy też wspomnieć, że zapewniamy duży wachlarz zajęć dodatkowych, realizowanych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Ale tego wszystkiego możecie się Państwo dowiedzieć z naszej strony internetowej lub odwiedzając nas osobiście.

Zatem dlaczego my?

PO PIERWSZE dlatego, że placówka powstała z miłości do dzieci, co staramy się udowodnić każdego dnia. Pewnego dnia okazało się, że osoba pracująca z dziećmi i oddająca im swoje serce nie może z powodu choroby strun głosowych pracować w zawodzie a nie wyobraża sobie robić nic innego. Aby nadal wychowywać i być blisko dzieci postanowiła stworzyć miejsce, gdzie dzieci będą przede wszystkim kochane. Wszystkie – te problemowe też, a może przede wszystkim. I tak powstała AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA.

PO DRUGIE dlatego, że chcemy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z rodzicami. Pomóc im w wychowaniu dzieci, ukierunkować i uświadomić. Niejednokrotnie dziecko w ciągu dnia przebywa dłużej z wychowawcą niż z rodzicem, dlatego tak ważne jest kto będzie miał wpływ na jego dalszy rozwój emocjonalny i intelektualny. Nasza kadra dobierana jest z najwyższą starannością a o jej zatrudnieniu nie decydują wyłącznie kwalifikacje, ale podejście do dzieci, sposób ich traktowania oraz przekazywania informacji.

PO TRZECIE  my również jesteśmy rodzicami, więc kierowała nami chęć stworzenia placówki, w którym dzieci będą szczęśliwe, miejsca, w którym widzielibyśmy swoje pociechy. Tak też się stało.

PO CZWARTE, ponieważ najlepszą naszą rekomendacją nie są otrzymywane gratulacje czy certyfikaty uznania, ale uśmiechnięte buźki naszych dzieci i dobre słowo naszych rodziców. To oni utwierdzają nas codziennie, że warto, doceniają naszą pracę i polecają sąsiadom.
Za to w tym miejscu – dziękujemy.

PO PIĄTE.. Myślę, że powinniście Państwo sprawdzić sami.